Παράκαμψη προς το κυρίως περιεχόμενο
Posted by NICKBAL on Παρ, 05/30/2014 - 19:33
Καλησπέρα συνάδελφοί βγήκε η προκήρυξη για την αρχιφυλακων, θα πάρει 400 άτομα κ έχουν προστεθεί 1 άρθρο στον κώδικα, 2 στη δικονομία κ 2 Π.Δ (με αρκετά άρθρα), ενω έχουν βγει απο την ύλη 2 Π.Δ (με 4 η 5 άρθρα). Είμαι σίγουρος οτι το policenet θα κανει παλι το "θαύμα" του κ θα έχουμε συγκεντρωμένη την ύλη παλι. Καλη επιτυχία σε ολους μας
Greek

Υποβλήθηκε από dompapa. Ημερομηνία: Σάβ, 06/07/2014 - 17:13 Μόνιμος σύνδεσμος

LaLuna είναι πολύ καλά τα βιβλία του Δερμενούδη τα έχω δει από ένα ξαδερφό μου. Είναι πληρέστατα ακόμη και για τα ΤΕΜΑ. Αλλά από την Αστυφυλάκων δεν έχεις τα βιβλία και εκείνα βοηθάνε αρκετά.
[edit time=1402150544]dompapa[/edit]

Υποβλήθηκε από LaLuna. Ημερομηνία: Κυρ, 06/08/2014 - 16:32 Μόνιμος σύνδεσμος

Ευχαριστώ πολύ θα επικοινωνήσω την Τρίτη. Τα έχω απο τη σχολή αλλά είπα να πάρω αυτά με τα πρακτικά μπας κ είμαι τυχερή και πέσω σε κανένα ίδιο θέμα χαχαχα αν κ μου φαίνεται αδύνατο να προλάβει κανείς να τα διαβάσει όλα.

Υποβλήθηκε από amyntas. Ημερομηνία: Δευ, 06/23/2014 - 22:13 Μόνιμος σύνδεσμος

[quote name=bianka date=2014-06-18]ξέρουμε αν το site φέτος θα συγκεντρώσει όλη την ύλη η' τζαπα περιμένουμε ?[/quote]

Μακάρι να το κανει κανενας ,γιατι και φετός αδιαβαστος θα πάω ,χαχαχα

Υποβλήθηκε από sheriff. Ημερομηνία: Τρί, 06/24/2014 - 19:33 Μόνιμος σύνδεσμος

Ενημερώνουμε τους ενδιαφερόμενους για την ύλη των εξετάσεων αρχιφυλάκων, ότι καταβάλονται προσπάθειες να συγκεντρωθεί και φέτος η ύλη στο σύνολο της και να αναρτηθεί στο site.

Ωστόσο, πρόκειται για μία εξαιρετικά χρονοβόρα διαδικασία, δεδομένου ότι μετά την επαναλειτουργία του policenet, έπρεπε να "χτίσουμε - επικαιροποιήσουμε" πλήρως εκ νέου όλη τη νομοθεσία, ώστε να είναι και πάλι πλήρης στο σύνολο της.

Για όσους επιθυμούν να ξεκινήσουν άμεσα το διάβασμα τους, μπορούν να κατεβάσουν τα Π.Δ. 120/2008 και Π.Δ. 254/2004, τα οποία έχουν ήδη επικαιροποιηθεί πλήρως και είναι στην ύλη των εξετάσεων.

Όποιο άλλο νομοθέτημα ολοκληρώνουμε θα το ανεβάζουμε άμεσα και θα σας ενημερώνουμε σχετικά στο FORUM (στο παρόν θέμα).

Όταν επικαιροποιηθούν όλα τα νομοθετήματα της ύλης (συμπεριλαμβανομένων και του Π.Κ. και Κ.Π.Δ.), θα φτιαχτεί και ειδικό πεδίο αποκλειστικά για την ύλη των εν λόγω εξετάσεων.

Καλή δύναμη στη μελέτη σας!!

Υποβλήθηκε από amyntas. Ημερομηνία: Τετ, 07/02/2014 - 21:02 Μόνιμος σύνδεσμος

[quote name=sheriff date=2014-06-24]Ενημερώνουμε τους ενδιαφερόμενους για την ύλη των εξετάσεων αρχιφυλάκων, ότι καταβάλονται προσπάθειες να συγκεντρωθεί και φέτος η ύλη στο σύνολο της και να αναρτηθεί στο site.

Ωστόσο, πρόκειται για μία εξαιρετικά χρονοβόρα διαδικασία, δεδομένου ότι μετά την επαναλειτουργία του policenet, έπρεπε να "χτίσουμε - επικαιροποιήσουμε" πλήρως εκ νέου όλη τη νομοθεσία, ώστε να είναι και πάλι πλήρης στο σύνολο της.

Για όσους επιθυμούν να ξεκινήσουν άμεσα το διάβασμα τους, μπορούν να κατεβάσουν τα Π.Δ. 120/2008 και Π.Δ. 254/2004, τα οποία έχουν ήδη επικαιροποιηθεί πλήρως και είναι στην ύλη των εξετάσεων.

Όποιο άλλο νομοθέτημα ολοκληρώνουμε θα το ανεβάζουμε άμεσα και θα σας ενημερώνουμε σχετικά στο FORUM (στο παρόν θέμα).

Όταν επικαιροποιηθούν όλα τα νομοθετήματα της ύλης (συμπεριλαμβανομένων και του Π.Κ. και Κ.Π.Δ.), θα φτιαχτεί και ειδικό πεδίο αποκλειστικά για την ύλη των εν λόγω εξετάσεων.

Καλή δύναμη στη μελέτη σας!![/quote]

Αναμένουμε

Υποβλήθηκε από Tirion. Ημερομηνία: Τετ, 07/02/2014 - 23:09 Μόνιμος σύνδεσμος

Επίσης έχουν επικαιροποιηθεί και έχουν ανέβει στο site και τα[b] Π.Δ. 538/1989[/b] και [b]622/1985[/b], άρθρα των οποίων περιλαμβάνονται στην υπό εξέταση ύλη. ;)

Υποβλήθηκε από sheriff. Ημερομηνία: Σάβ, 07/19/2014 - 19:48 Μόνιμος σύνδεσμος

Nα ενημερώσω τους ενδιαφερόμενους ότι στη νομοθεσία του site έχει προστεθεί ο Ν. 4249/2014.

6 άρθρα από τον εν λόγω Νόμο περιλαμβάνονται στην ύλη των εξετάσεων.

Τις επόμενες ημέρες θα προστεθούν πλήρως επικαιροποιημένα και άλλα Νομοθετήματα της ύλης.

Καλή συνέχεια στη μελέτη σας

Υποβλήθηκε από LaLuna. Ημερομηνία: Κυρ, 07/27/2014 - 10:28 Μόνιμος σύνδεσμος

πωπω πολλά καινούρια άρθρα στο Αστυνομικό ρε παιδιά πως θα τα μάθουμε? βουνό μου φαίνεται κ έχω ήδη αγχωθεί! πφφφφ

Στα ΠΔ. 27/1986, 141/1991 και 100/2003 λογικά δεν περιμένουμε κάποια ενημέρωση ισχύουν όπως είχαν έτσι δεν είναι?

Υποβλήθηκε από policenet. Ημερομηνία: Πέμ, 08/07/2014 - 23:32 Μόνιμος σύνδεσμος

Το σύνολο των νομοθετημάτων που αποτελούν ύλη των εξετάσεων θα αναρτηθεί σε ενιαίο αρχείο μέσα στο Σαββατοκύριακο. Εκτός του ΠΔ 141/1991 όλοι οι άλλοι νόμοι έχουν ήδη ενημερωθεί και μπορείτε να τους κατεβάσετε έναν έναν.

Υποβλήθηκε από policenet. Ημερομηνία: Πέμ, 08/07/2014 - 23:36 Μόνιμος σύνδεσμος

[quote name=LaLuna date=2014-07-27]πωπω πολλά καινούρια άρθρα στο Αστυνομικό ρε παιδιά πως θα τα μάθουμε? βουνό μου φαίνεται κ έχω ήδη αγχωθεί! πφφφφ

Στα ΠΔ. 27/1986, 141/1991 και 100/2003 λογικά δεν περιμένουμε κάποια ενημέρωση ισχύουν όπως είχαν έτσι δεν είναι?[/quote]

Το 100 και το 141 έχουν αλλάξει μέσα στο 2014. Στο 141 έχει προστεθεί το 79Α (ΟΠΚΕ) και στο 100 έχουν αλλάξει τα άρθρα 3 και 7.

Policenet.gr © | 2024 Όροι Χρήσης.
developed by Pixelthis