Παράκαμψη προς το κυρίως περιεχόμενο
Posted by dompapa on

Καλησπέρα, θα ήθελα να ρωτήσω αν κάποιος συνάδελφος έχει όλα τα έντυπα που είναι απαραίτητα για Ε.Δ.Ε. και Π.Δ.Ε. σύμφωνα με το Πειθαρχικό Δίκαιο 120/2008;

Greek

Υποβλήθηκε από dompapa. Ημερομηνία: Δευ, 12/01/2014 - 19:32 Μόνιμος σύνδεσμος

<p>Αρχικά ενδιαφέρομαι για τροχαία ατυχήματα μεταξύ περιπολικών και ΙΧΕ ιδιώτη, στη μια περίπτωση να υπάρχει δόλος για το τροχαίο από την πλευρά του ιδιώτη και η δεύτερη να φταίει (από αμέλεια) ο αστυνομικός. Αλλά και ότι άλλο έχεις ευπρόσδεκτο είναι.</p>

Υποβλήθηκε από sheriff. Ημερομηνία: Τετ, 12/03/2014 - 11:37 Μόνιμος σύνδεσμος

<p>Συναδελφε σου έχω στειλει αρκετο υλικό στο mail σου (μεταξυ των οποίων και καποιες οδηγίες)</p><p>ότι δεις στην πορεία ότι σου λέιπει στείλε μας να στο βρούμε</p><p>Επίσης για οποιαδήποτε απορία έχεις για τα βήματα που πρέπει να ακολουθησεις για την Ε.Δ.Ε. ή την Π.Δ.Ε. είμαι στη διάθεση σου</p>

Υποβλήθηκε από VANZEL. Ημερομηνία: Παρ, 12/12/2014 - 12:08 Μόνιμος σύνδεσμος

<p>συνάδελφε αν μπορείς στελτα και σε <a href="mailto:εμενα[email protected]">εμενα[email protected]</a&gt; . Επίσης ενδιαφέρομαι αν έχεις Ε.Δ.Ε. σχετικά με απώλεια κρατικής πινακίδας υπηρεσιακού αυτοκινήτου ή υπηρεσιακής μοτ/τας, που ζητάει κιόλας να αναφερθούμε στον καταλογισμό αξίας του απωλεσθέντος δημόσιου υλικού</p>

Υποβλήθηκε από sheriff. Ημερομηνία: Τρί, 12/16/2014 - 09:41 Μόνιμος σύνδεσμος

<div class="forum-post-panel-main clearfix">
<div class="forum-post-title">
<div class="forum-post-panel-main clearfix">
<div class="forum-post-title">
<div class="forum-post-panel-main clearfix">
<div class="forum-post-title"><a class="username" href="http://policenet.gr/users/vanzel&quot; title="Προβολή προσωπικού προφίλ.">VANZEL</a> και <a class="username" href="http://policenet.gr/users/efrosyni&quot; title="Προβολή προσωπικού προφίλ.">efrosyni</a> εχετε mail.</div>
<div class="forum-post-title">&nbsp;</div>
<div class="forum-post-title">Για την ειδική περιπτωση που αναφερει ο <a class="username" href="http://policenet.gr/users/vanzel&quot; title="Προβολή προσωπικού προφίλ.">VANZEL</a>, το ψαχνω και θα επανέλθω με πιο συγκεκριμενο υλικό.</div>
<div class="forum-post-title">&nbsp;</div>
<div class="forum-post-title">'Οτι άλλο χρειαζεστε μου λετε και το συζηταμε</div>
</div>
</div>
</div>
</div>
</div>

Υποβλήθηκε από BAGELIS1977. Ημερομηνία: Σάβ, 12/27/2014 - 00:48 Μόνιμος σύνδεσμος

<p>Συνάδελφε καλησπέρα κα χρόνια πολλά!Εάν σου είναι εύκολο και μπορείς στείλτα και σε εμένα!Σε ευχαριστώ εκ των προτέρων.Η ηλεκτρονική μου διεύθυνση είναι [email protected]ε εκτίμηση Ε.Σ.</p>

Υποβλήθηκε από nionios. Ημερομηνία: Κυρ, 01/25/2015 - 18:35 Μόνιμος σύνδεσμος

<p>Καλησπέρα συνάδελφοι. Εάν είναι δυνατόν μπορούν να μου αποσταλλούν και εμένα τα εν λόγω έντυπα? Ευχαριστώ εκ των προτέρων! [email protected]</p>

Υποβλήθηκε από SSMSMS. Ημερομηνία: Κυρ, 02/01/2015 - 19:05 Μόνιμος σύνδεσμος

<div class="section field field-name-comment-body field-type-text-long field-label-hidden">
<div class="field-items">
<div class="field-item odd">
<p>Συνάδελφε μπορείς κα σε εμένα στο [email protected] ?Ευχαριστώ εκ των προτερων!</p>
</div>
</div>
</div>

Υποβλήθηκε από blackadder. Ημερομηνία: Παρ, 02/20/2015 - 16:44 Μόνιμος σύνδεσμος

<p><span style="color: rgb(17, 17, 17); font-family: Arial, Helvetica, sans-serif; font-size: 12px; line-height: 14.3999996185303px; background-color: rgb(255, 255, 255);">sheriff αν σου είναι εύκολο στείλ' τα και στο&nbsp;</span><span style="font-family: 'Helvetica Neue', 'Segoe UI', Helvetica, Arial, 'Lucida Grande', sans-serif; font-size: 13px; background-color: rgb(255, 255, 255);">&nbsp;</span><a href="mailto:[email protected]&quot; id="yui_3_16_0_1_1424443261187_4897" style="margin: 0px; padding: 0px; color: rgb(51, 143, 233); outline: auto; font-family: 'Helvetica Neue', 'Segoe UI', Helvetica, Arial, 'Lucida Grande', sans-serif; font-size: 13px; background: rgb(255, 255, 255);" ymailto="mailto:[email protected]">[email protected]</a></p&gt;

Policenet.gr © | 2024 Όροι Χρήσης.
developed by Pixelthis