Παράκαμψη προς το κυρίως περιεχόμενο
Posted by Anna1990 on Τετ, 05/06/2020 - 22:55
Καλησπέρα σας! Θα ήθελα να απαντήσει κάποιος που γνωρίζει υπεύθυνα για τις τοποθετήσεις των νεοξερχομένων Αρχιφυλάκων. Εξήλθα της Σχολής Αστυφυλάκων και τοποθετήθηκα σε Υπηρεσία Ασφαλείας της Διεύθυνσης Αστυνομίας Βοιωτίας (Λειβαδιά). Έπειτα, έκανα αμοιβαία και μετατέθηκα στον τόπο συμφερόντων μου σε υπηρεσία της Διεύθυνσης Αστυνομίας Φθιώτιδας (Λαμία). Μετά, μετατέθηκα σε υπηρεσία του επιτελείου της ΓΕ.Π.Α.Δ. Στερεάς Ελλάδας(Λαμία) βάσει υπηρεσιακών κριτηρίων (πρόταση της υπηρεσίας στο ΑΕΑ). Δεν έχω κάποια ειδικότητα αμετάθετου, ούτε έχω κάνει γάμο/παιδιά. Πού θα τοποθετηθώ τελικά, ως νεοεξερχομενος Αρχιφύλακας; Θα είναι εντός επικρατείας της οικείας ΓΕ.Π.Α.Δ.; στο επιτελείο; Στην υπηρεσία πρώτης τοποθέτησης από την σχολή; Ή της υπηρεσίας της αμοιβαίας; Ή κανένα από αυτά; Ευχαριστώ πολύ! Σας ευχαριστώ πολύ!
Greek

Υποβλήθηκε από dirk41. Ημερομηνία: Πέμ, 05/07/2020 - 12:57 Μόνιμος σύνδεσμος

Καλησπερα. Σύμφωνα με αυτά που ανέφερες δεν ανήκεις στις περιπτώσεις του αμετάθετου όποτε μπορεις να τοποθετηθείς σε Διευθύνσεις σε όλη την Ελλάδα που θα ανοίξουν για την σειρά σου. Η συντριπτική πλειοψηφία αυτών θα ειναι στην ΓΑΔΑ.

Policenet.gr © | 2024 Όροι Χρήσης.
developed by Pixelthis