Παράκαμψη προς το κυρίως περιεχόμενο
Posted by ZenP on Τετ, 01/22/2020 - 12:12

Καλησπερα σας.
Ο εισαγγελεας μου εστειλε να πραξω  απομαγνητοφωνηση μηχανικης εγγραφης.
Πως μπορει να πραγματοποιηθει αυτο; Οταν ειχα λαβει την μηνυση προτερα ειχα αναγραψει σε αυτην επι λεξη το κειμενο απο την ηχογραφηση. Ειναι καποια διαφορετικη διαδικασια, κατα την προανακριση; Και αν ναι, ποιο εντυπο;  

Greek

Υποβλήθηκε από spirosgiapros. Ημερομηνία: Τετ, 01/22/2020 - 17:47 Μόνιμος σύνδεσμος

<p>Οι διατυπώσεις σου ειναι εντελως αοριστες</p>
<p>Το οτι το διεταξε εισαγγελεας δεν σημαινει απαραιτητα οτι προκειται για παραγγελια για προανακριση ή οτι αυτό που θα πράξεις αποτελεί προανακριτικη πράξη</p>

Υποβλήθηκε από sylvester79. Ημερομηνία: Τετ, 01/29/2020 - 13:54 Μόνιμος σύνδεσμος

<p>Στέλνεις την κασέτα στη ΔΕΕ με διαβιβαστικό όπου αναφέρεις ακριβώς τι θέλεις να σου απομαγνητοφωνήσουν (ολική ή μερική απομαγνητοφώνηση - συγκεκριμένα κομμάτια ή όλα) και τι πληροφορίες θέλεις ως προς το υλικό που μπορούν να εξαχθούν με τεχνικά μέσα κλπ, τέλος πάντων να είσαι πολύ συγκεκριμένος, συντάσσεται έκθεση εργαστηριακής απομαγνητοφώνησης (νομίζω έτσι λέγεται δεν είμαι σίγουρος) και στη γυρίζουν μαζί με το μέσο (κασέτα, ψηφιακός δίσκος κλπ) που τους έστειλες. Με κάθε επιφύλαξη, αυτό έκανα στο παρελθόν όταν χρειάστηκε. Κάνε ένα τηλεφωνάκι στη ΔΕΕ θα σε καθοδηγήσουν .</p>

Policenet.gr © | 2024 Όροι Χρήσης.
developed by Pixelthis