Παράκαμψη προς το κυρίως περιεχόμενο
Posted by Maria liratzi on Τετ, 10/20/2021 - 23:49
Καλησπερα! Θα ηθελα τα φωτα σας αν γνωριζει καποιος! Θελω να δωσω εξετασεις για Αρχιφυλακας και εχω παρει μεταθεση με συνυπηρετηση εκτος Γαδα. Σε περιπτωση που γινω Αρχιφυλακας η συνυπηρετηση θα συνεχισει να ισχυει εφοσον ο συζηγος μου θα εχει βαθμο αστυφυλακα μη ανακριτικου η θα τοποθετηθω ξανα με βαση της νεες οργανικες Αρχιφυλακων;
Greek

Υποβλήθηκε από s_k. Ημερομηνία: Παρ, 10/22/2021 - 01:19 Μόνιμος σύνδεσμος

Τι τον θέλεις τον βαθμό; Λες και θα κερδίσεις τίποτα; απ όσο γνωρίζω, αν στην περιοχή μετάθεση έχεις πάει με αντικείμενα κριτήρια (μόρια) επανατοποθετήσε στην ίδια Αστυνομική Διεύθυνση αν είσαι επιτυχών. Αν έχεις πάει με συνηπυρετηση και γενικά εκτός μορίων θα έχεις πρόβλημα με την τοποθέτησή σου. Εν κατακλείδι, μόνο εάν έχεις μετατεθεί με τον πίνακα μεταθέσεων μπορείς να κρατήσεις την οργανική σου μετά την επιτυχία σου στις εξετάσεις. Μακάρι να έχει αλλάξει κάτι προς όφελός σου τα τελευταία χρόνια. Πάντως δεν είναι κακό να πάρεις ένα τηλέφωνο στο Αρχηγείο. Οποτε τε τους χρειάστηκα, μιλώντας πάντα με την στοιχειώδη ευγενια, με βοήθησαν παρα πολύ. Συνάδελφοι είναι και αυτοί, άσχετα που εμείς τους κακοχαρακτηριζουμε

Υποβλήθηκε από s_k. Ημερομηνία: Παρ, 10/22/2021 - 01:21 Μόνιμος σύνδεσμος

Τι τον θέλεις τον βαθμό; Λες και θα κερδίσεις τίποτα; απ όσο γνωρίζω, αν στην περιοχή μετάθεση έχεις πάει με αντικείμενα κριτήρια (μόρια) επανατοποθετήσε στην ίδια Αστυνομική Διεύθυνση αν είσαι επιτυχών. Αν έχεις πάει με συνηπυρετηση και γενικά εκτός μορίων θα έχεις πρόβλημα με την τοποθέτησή σου. Εν κατακλείδι, μόνο εάν έχεις μετατεθεί με τον πίνακα μεταθέσεων μπορείς να κρατήσεις την οργανική σου μετά την επιτυχία σου στις εξετάσεις. Μακάρι να έχει αλλάξει κάτι προς όφελός σου τα τελευταία χρόνια. Πάντως δεν είναι κακό να πάρεις ένα τηλέφωνο στο Αρχηγείο. Οποτε τε τους χρειάστηκα, μιλώντας πάντα με την στοιχειώδη ευγενια, με βοήθησαν παρα πολύ. Συνάδελφοι είναι και αυτοί, άσχετα που εμείς τους κακοχαρακτηριζουμε

Υποβλήθηκε από Maria liratzi. Ημερομηνία: Παρ, 10/22/2021 - 19:36 Μόνιμος σύνδεσμος

Σε ευχαριστω πολυ για τον χρονο σου! Η αληθεια ειναι οτι ο βαθμος με εξυπηρετει μονο στις μεταθεσεις πουθενα αλλου! Αλλιως δν θα εμπαινα καν στον κοπο να δωσω! Ειχα επικοινωνησει με το αρχηγειο αλλα μιλησα με εναν συναδελφο που δν μου απαντησε καθολου υπευθυνα και γι αυτο ειπα να ρωτησω και εδω μηπως μπορει κανενας να μου δωσει καποια πιο διευκρινιστικη απαντηση! Θα ξαναδοκιμασω ομως! Και παλι σε ευχαριστω!!

Policenet.gr © | 2024 Όροι Χρήσης.
developed by Pixelthis