Παράκαμψη προς το κυρίως περιεχόμενο
Posted by χρηστος ελευθεριαδης on Σάβ, 03/27/2021 - 14:28
25 Φεβρουαρίου ημέρα Πέμπτη και Ώρα 17.39 με πήρε τηλέφωνο η κυρία ........ να μου πει ότι θα με βγάλει από αναστολή 
και θα με μεταφέρει σε ένα e-shop που έχουνε ανοίξει,εγώ στην αρχή δέχτηκα όταν τη ρώτησα που θα έρχομαι μου απάντησε στην 
Βαρη 24 χιλιόμετρα από το σπίτι μου πού πού βρίσκεται στον Πειραιά Προφήτη Ηλία με μεγάλη διαφορά απόστασης από τη δουλειά 
που ήμουν 7 στενά από το σπίτι όταν το άκουσα Την ρώτησα Συγνώμη θα έρχομαι μέχρι εκεί μου απάντησε και τι θες να σου 
νοικιάσουμε κάτι δίπλα από το σπίτι σου δεν της απάντησα η δεύτερη ερώτηση ήταν εντάξει θα έρχομαι μέχρι εκεί αλλά τα λεφτά 
τα ίδια θα είναι 530 καθαρά περίπου στο μισθό μου απαντάει πάλι με ειρωνεία Και τι θες να πάρεις 1500 αντί να ρωτάς για τη 
δουλειά και να είσαι ευχαριστημένος που θα δουλέψεις που κάθεσαι τόσο καιρό και σε πληρώνω εκεί Την έκοψα και της λέω Μα 
δεν με πληρώνεις εσύ αλλά το κράτος συνέχισε να λέει ότι αυτή με πληρώνει και ότι θα βγάλει από αναστολή και θα πάω 
για δουλειά αλλιώς να παραιτηθώ όταν της είπα εγώ δεν μπορώ να έρθω γιατί είναι άλλο πόστο καμία σχέση με το αντικείμενο 
της δουλειάς μου και ότι είναι λίγα τα λεφτά συνέχισε να λέει ότι με περιμένει 7:00 το πρωι 1η Μαρτίου στον τόπο εργασίας 
........ όταν συνέχισα να το συζητώ ότι Προτιμώ να μείνω σε αναστολή γιατί δεν με συμφέρει άρχισε να με βρίζει με τα 
ακόλουθα λόγια παλιομαλάκα θα σου γ***** ότι έχεις και δεν έχεις που θα μου πεις εσύ ότι δεν σε πληρώνω θα σου κλείσω το 
σπίτι θα σου γ***** το μ**** της μάνας που σε πέταγε τη μάνα μου την έχω χάσει 6 χρόνια άρχισα και της απαντά εκείνη τη 
στιγμή και της έλεγα πας καλά έχω χάσει τη μάνα μου έξι χρόνια και την βρίζεις συνέχισε παρόλα αυτά να την βρίζει και να 
με αποκαλεί πρεζάκια και ότι θα μου κάνει κακό 
Τι δικαιώματα έχω πάνω σε αυτά που μου είπε και που ακολούθησαν???
Greek

Υποβλήθηκε από nik0s. Ημερομηνία: Τρί, 04/06/2021 - 01:02 Μόνιμος σύνδεσμος

Έχετε δικαίωμα να υποβάλετε έγκληση για εξύβριση (αρ. 361 Π. Κ.) σε βάρος της εργοδότριας εντός τριών μηνών από την ημερομηνία τέλεσης του συμβάντος, αναφέροντας όλες τις σχετικές λεπτομέρειες.

Policenet.gr © | 2024 Όροι Χρήσης.
developed by Pixelthis