Παράκαμψη προς το κυρίως περιεχόμενο
Posted by Tolmi10 on Τρί, 09/27/2016 - 13:19
Καλησπέρα και συγχαρητήρια για την δουλειά σας . Θα ήθελα ν σας ρωτήσω αν όσοι δίνουν εξετάσεις για την προαγωγή στον βαθμό του αρχιφύλακα και τελούν σε κατάσταση υπηρεσίας γραφείου επανατοποθετούνται εφόσον πετύχουν .;
Greek

Υποβλήθηκε από PetrosVr. Ημερομηνία: Πέμ, 12/08/2016 - 16:18 Μόνιμος σύνδεσμος

<p>Καλησπέρα συνάδελφοι έχω γράψει ακριβώς 152. Όσοι έχουν γράψει τόσο περνάνε; Η υπάρχει περίπτωση να μην πέρασα σε περίπτωση ισοβαθμίας;</p>

Υποβλήθηκε από soulv. Ημερομηνία: Πέμ, 12/08/2016 - 16:23 Μόνιμος σύνδεσμος

Σε περίπτωση ισοβαθμίας ,από όσο έχω ακούσει και με κάθε επιφύλαξη, επιτυχόντες είναι όσοι έχουν υψηλοτερη βαθμολογία στο μάθημα της έκθεσης που θεωρείται βαρύτητας.

Υποβλήθηκε από soulv. Ημερομηνία: Πέμ, 12/08/2016 - 20:56 Μόνιμος σύνδεσμος

Συγχαρητήρια σε όσους πέρασαν και ένα μπράβο στους συναδέλφους που έκαναν μία καλή προσπάθεια.ηταν μία περίεργη χρονιά ως προς την βαθμολόγηση και τα θέματα εν μέρει. Το να περάσεις από το να κοπεις απέχουν ελάχιστα οπότε υπομονή για όσους θα ξαναδωσουν

Υποβλήθηκε από panos124. Ημερομηνία: Πέμ, 12/08/2016 - 21:10 Μόνιμος σύνδεσμος

<p>Καλησπερα και με το καλο ο βαθμος στους καινουργιους αρχιφυλακες αμα τη αναρτηση των τελικων αποτελεσματων και την σχετικη διαταγη.fogeo93 συγνωμη αλλα τι εννοεις με τους φρουρους θα γινει παρτι του χρονου διοτι προερχομαι απο φρουρος (πρωτη σειρα) &nbsp;και πριν 5 ετη ακριβως το ιδιο αγχος που εχετε ολοι ειχα και εγω.</p>

Υποβλήθηκε από Δόκιμος. Ημερομηνία: Σάβ, 12/10/2016 - 23:13 Μόνιμος σύνδεσμος

<p>Συνάδελφοι συγχαρητήρια σε όλους ανεξαιρέτως του αν περάσατε. Η προσπάθεια μετράει. Οι οικογένειές σας θα είναι σίγουρα υπερήφανες για την επιτυχία σας νέοι Αρχιφύλακες. Σε 308 μέρες μπαίνω και εγώ στην Αστυφυλάκων να φορέσω τα μπλε. Καλούς αγώνες, με πίστη, δύναμη και υπομονή και καλά περιστατικά. kaparaliotis αναφέρομαι αποκλειστικά σε εσένα τώρα. Είμαι κατηχητής σε δύο κατηχητικά της πολης μου και εκτύπωσα την ανακοίνωση της Αστυνομίας για τις ζωγραφιές στην ευχετήρια κάρτα και τους την μοίρασα(περίπου στα 100 κομμάτια). Συνάδελφοι, η στιγμή που ακούς το ευχαριστώ από τον πολίτη ή έστω το χαμόγελο που θα σου χαρίσει αφού τον εξυπηρετήσεις δεν ανταλλάσεται με τίποτα άλλο.Ούτε με λεφτά, ούτε με δόξα. Πάντα γεροί και ακμαίοι στο καθήκον.</p>

Υποβλήθηκε από seira11. Ημερομηνία: Κυρ, 12/11/2016 - 12:44 Μόνιμος σύνδεσμος

Καλησπέρα συνάδελφοι.! Γνωρίζει κάποιος πως υπολογίζονται τα μόρια για στις τοποθετήσεις; Παντρεμένοι με παιδιά , χρόνια υπηρεσίας κλπ. Ποπσα μόρια παίρνουν ;

Υποβλήθηκε από ptolemaios220687. Ημερομηνία: Κυρ, 12/11/2016 - 21:48 Μόνιμος σύνδεσμος

Επειδή κανείς άλλος εδώ μέσα δε σου έχει δώσει σημασία θα σου δώσω λίγη εγώ
Καταρχάς δεν ενδιαφέρεται κανείς ποτέ θα μπεις στη σχολή, οποίον ενθουσιασμό κράτα τον για τον εαυτό σου κανείς δεν ασχολείται με παιδάκια, η αστυνομία είναι ένα ιδιαίτερο σώμα ασφαλείας... Τ πόσο ιδιαίτερο θα το καταλάβεις μόνος σου...όσο για το ευχαριστώ από τους πολίτες έχεις ν λάβεις τέτοια με τα τσουβαλια... Μαζί με ύβρεις κοπρανα πέτρες μολότοφ μυνησεις για παράβαση καθήκοντος κλπ
Έχεις ν φας τέτοια ξενερα αγοράκι μου που θ ναι όλη δικιά σου...
Έχε υπόψη σου πως εάν δεν κάνεις 5 χρόνια ΜΑΤ δεν σε λογιζει κανένας για μαχιμο οπότε σωπαινε... Μας επρηξες

Υποβλήθηκε από ptolemaios220687. Ημερομηνία: Κυρ, 12/11/2016 - 21:53 Μόνιμος σύνδεσμος

Νοιώθω ντροπή για εσάς που εδώ μέσα μόνο σοβαρές ανάρτησεις δεν είδα...
Νοοτροπία λυκείου σε όλους τους βαθμούς.... Σα μικρα κοριτσάκια ρε μερικοί
Αρχιφυλακων περάσαμε ρε όργια... Σιγά τη βλακεια που στο φινάλε 7/10 από τους επιτυχοντες γνωρίζει και η κουτσή Μαρία το επίπεδο μαχιμοτητας....γελάνε και οι πέτρες πλέον
Έλεος

Υποβλήθηκε από Δόκιμος. Ημερομηνία: Κυρ, 12/11/2016 - 22:54 Μόνιμος σύνδεσμος

<p>Λοιπόν άκου Πτολεμαίε να μαθαίνεις από έναν Δόκιμο όσα δεν έχεις μάθεις ακόμα στο Σώμα.</p>
<p>1ον)Πέρασες Αρχιφύλακας(ΔΛΔ σαν να λέμε Αστυφύλακας,με τα ίδια λεφτά,αλλά με περισσότερες ευθύνες ως ανακριτικός)Οι Αξιωματικοί που σε βλέπουν σε θεωρούν ένα μηδενικό και ωχρειούν μπροστά σε αυτά που γράφεις.</p>
<p>2ον)Δεν γράφω για να μου δώσουν σημασία όπως λες αλλά για να στηρίξω με τον τρόπο μου τον αγώνα σας να προαχθείτε.Μπορεί να φαίνεται ασήμαντο για σένα αλλά για κάποιους άλλους είναι σημαντικό να σε θεωρεί πρότυπο το νέο αίμα.</p>
<p>3ον)όσο και αν δεν το πιστεύεις,δεν πικράθηκα καθόλου με τα λεγόμενά σου γιατί ο φίλος μου ο kaparaliotis με είχε προειδοποιήσει ότι πάντα θα βρίσκω στην Αστυνομία Συναδέλφους που σκοπό θα έχουν να με βλάψουν.Σκοπός είναι να αγαπάς αυτο το λειτούργημα(του Αστυνομικού)και να μην μένεις στα κακώς κείμενα των ανθρώπων.</p>
<p>4ον)Σε 308 μέρες Συνάδελφο θα με λες,οπότε χώνεψέ το από τώρα.</p>
<p>5ον)Πεισμώνω ακόμα περισσότερο και με έκανες να μετράω πλέον και τις ώρες, εκτός από τις μέρες, μέχρι να εισαχθώ στη Σχολή.Αν ήταν στο χέρι μου θα έμπαινα χθες.</p>
<p>6ον)Στα ΜΑΤ θέλω να πάω μετά τη Σχολή έτσι και αλλιώς,οπότε άδικος ο κόπος σου.</p>
<p>7ον)Συνάδελφε,όσο και αν δε σου αρέσει να το ακούς, σου εύχομαι να μην κινδυνεύσεις ποτέ σε κάποιο περιστατικό και να χαίρεις και εσύ και όλοι πάντοτε άκρας υγείας.</p>
<p>8ον)Παράδειγμα προς αποφυγή πρέπει να θεωρείσαι στην Υπηρεσία σου,κρίνοντας από τον τρόπο που συμπεριφέρεσαι όχι στους δόκιμους αλλά στον αυριανό Συνάδελφο που θα κληθείτε να συνδράμετε μαζί σε κάποιο περιστατικό.ΟΥΚ ΕΩΜΕΝ ΑΡΧΕΙΝ ΑΝΘΡΩΠΟΝ ΑΛΛΑ ΤΟΝ ΝΟΜΟΝ.</p>

Υποβλήθηκε από ptolemaios220687. Ημερομηνία: Δευ, 12/12/2016 - 12:06 Μόνιμος σύνδεσμος

<p>λοιπων απο αυτα που μου λες να ξερεις εχεις να μαζεψεις πολυ σφαλιαρα...οποτε μετρα οσες ωρες θες εσυ για να μπεις στην αστυφυλακων αλλα ο κανονας ειναι ατομα σα και σενα "μικρε" που εχουν φιλοδοξιες και εγωισμο μεγαλυτερο απο τις δυναμεις τους καταληγουν σε ενα μεγαλο καλαθι αχρηστων που εχει ειδικα για εσας μεριρμησει να υπαρχει το σωμα ...(οποτε δεν αγχωνομαι το τι θα απογινεις στο σωμα -θα εχεις κατι να κανεις για να δικαιολογεις το πενιχρο μισθακο σου)</p>
<p>Πεισμωσε οοοσο θες....ξερεις τι εισαι?εισαι μια ανυποστατη καταγγελια απο ενα πολιτη και τσουπ !!!σπιτι σου απληρωτος για αλλους 18 μηνες....στα ΜΑΤ δε προκειτε να πας πολυ απλα γιατι ατομα σα και σενα ΔΕΝ τα δεχονται.... το ξερες??<br>
οχι? μαθε το .Νομιζεις οτι η αστυνομια ειναι ενα ρομαντικο μερος που ολοι ειμαστε αγαπημενοι και συναδελφοι και τραλαλα και τραλαλο...οργιο...</p>
<p>και εννοειτε συναδελφο δε προκειτε να σε πω ποτε ρε μικρε...οταν εγω ετρωγα πυροβολισμους και μολωτοφ στην αθηνα εσυ πηγαινες ακομα 2α δημοτικου!!!δεν ειμαστε το ιδιο και ουτε προκειτε ποτε να γινουμε...ΠΟΤΕ απλα τα πραγματα&nbsp;<br>
τραβα βρες καμμια κοπελα να βγαλεις για καφε και αμα εχεις χρονο μιλα με κανενα πραγματικο αστυνομικο για το τι επικρατει στα αληθεια&nbsp;</p>
<p><br>
&nbsp;</p>

Υποβλήθηκε από ptolemaios220687. Ημερομηνία: Δευ, 12/12/2016 - 12:34 Μόνιμος σύνδεσμος

<p>Τσιμπα και δυο χρονιακια σε ενα τμημα μετα απο την εξοδο σου απο τη σχολη και μη μιλας<br>
...αν αποφοιτησεις εννοειτε<br>
αυτα πρεπει να στα λεει ο φιλος σου ο Καπαραλιωτης σε προσωπικο μνμ<br>
&nbsp;</p>

Υποβλήθηκε από ptolemaios220687. Ημερομηνία: Δευ, 12/12/2016 - 12:34 Μόνιμος σύνδεσμος

<p>Τσιμπα και δυο χρονιακια σε ενα τμημα μετα απο την εξοδο σου απο τη σχολη και μη μιλας<br>
...αν αποφοιτησεις εννοειτε<br>
αυτα πρεπει να στα λεει ο φιλος σου ο Καπαραλιωτης σε προσωπικο μνμ<br>
&nbsp;</p>

Υποβλήθηκε από fogeo93. Ημερομηνία: Δευ, 12/12/2016 - 12:38 Μόνιμος σύνδεσμος

Χαλάρωσε αρχιφυλακα. Από ότι κατάλαβα υατ είσαι... και βγάζεις κομπλεξ. Και όσο για το μαχιμος επειδή εσύ τρως μολότοφ και εφαγες δεκεμβριανα και πολλές 17 Νοέμβρη στη τοσιτσα και στην μποταση χωνεψε ενα πραμα ...και η Δίας τρώει σφαίρες και ο τροχονομος είναι όρθιος 5 ώρες μέσα στην κινηση και παίρνει 2 ρεπό το μήνα και στα κρατητηρια φοβάσαι μην κολλήσεις aids . Και όσο για τις βαθμολογίες λογικό είναι να ξενερωνουμε όταν γράφουμε 15 και βάζουν 8 . Αρχιφυλακαρα χαλάρωσε λίγο το κορμακι σου . Όλοι μας πριν μπούμε αστυνομία θέλαμε να πάμε στα εκαμ και ήμασταν νοοτροπία ουτοπιας . Μετά είδαμε τα σκατα και λειτουργούμε αναλογα. Και επειδή είσαι διμοιρία ξες πολύ καλά πως λειτουργούμε και ο πιο παράξενος είναι συνάδελφος.

Policenet.gr © | 2024 Όροι Χρήσης.
developed by Pixelthis