Παράκαμψη προς το κυρίως περιεχόμενο
Posted by Tolmi10 on Τρί, 09/27/2016 - 13:19
Καλησπέρα και συγχαρητήρια για την δουλειά σας . Θα ήθελα ν σας ρωτήσω αν όσοι δίνουν εξετάσεις για την προαγωγή στον βαθμό του αρχιφύλακα και τελούν σε κατάσταση υπηρεσίας γραφείου επανατοποθετούνται εφόσον πετύχουν .;
Greek

Υποβλήθηκε από soulv. Ημερομηνία: Παρ, 12/02/2016 - 19:36 Μόνιμος σύνδεσμος

Ευχαριστώ για την αισιοδοξία σας..στην βεροια που έδινα υπήρχε ή πληροφορία ότι 520 άτομα τελικά συμμετείχαν στις εξετάσεις.γι αυτό γίνεται τέτοιο πετσοκωμα διότι οι μισοί θα περάσουν

Υποβλήθηκε από MIRAZ2005. Ημερομηνία: Σάβ, 12/03/2016 - 21:30 Μόνιμος σύνδεσμος

<p>ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ</p>
<p>ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΤΗ ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΑ ΝΑ ΔΕΙΣ ΤΑ ΓΡΑΠΤΑ ΣΟΥ ΑΠΟ ΤΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΑΡΧΙΦΥΛΑΚΩΝ ΚΑΙ ΑΝ ΟΧΙ ΓΙΑΤΙ;</p>
<p>ΕΧΟΥΝ ΝΑ ΚΡΥΨΟΥΝ ΚΑΤΙ ;</p>

Υποβλήθηκε από Giorgoskaizoku. Ημερομηνία: Σάβ, 12/03/2016 - 22:40 Μόνιμος σύνδεσμος

Μπα συνάδελφε δεν νομίζω να υπάρχει τέτοια δυνατότητα! Παιδιά όντως τα τελευταία 4 χρόνια η βάση κυμενεται απο 139-151; άρα φέτος απίθανο να ξεπεράσει τα 151 ετσι;

Υποβλήθηκε από Δόκιμος. Ημερομηνία: Σάβ, 12/03/2016 - 23:19 Μόνιμος σύνδεσμος

<p>Γεια και χαρά σε όλους σας. Σε περίπου 300 μέρες μπαίνω στην Αστυφυλάκων και αδημονώ. Πέρασα φέτος με τις πανελλήνιες ωστόσο μας παίρνουν του χρόνου. Θα θελα όσο τίποτε να μπω στη Σχολή μου ακόμα και τώρα. Μετράω τις μέρες και ελπίζω ο καιρός να περάσει σύντομα. Καλή δύναμη και κουράγιο στους μελλοντικούς συναδέλφους μου. Ουκ εώμεν άρχειν άνθρωπον αλλά τον νόμον</p>

Υποβλήθηκε από fogeo93. Ημερομηνία: Κυρ, 12/04/2016 - 00:46 Μόνιμος σύνδεσμος

<p>To oτι δεν επιτρεπεται αναβαθμολογιση ειναι καθαρα θεμα βισματων. Ειδες πιο πριν...καποιοι ηταν να παρουν 15-16 και πηραν 8 ... Οι εξετασεις των αρχιφυλακων δεν φημιζονται για το ποσο καθαρες ειναι... εκτος φυσικα αμα γραψεις τελεια θεωρια ...οπως στο αστυνομικο που ειναι καθαρα θεμα θεωριας</p>

Υποβλήθηκε από takistats. Ημερομηνία: Κυρ, 12/04/2016 - 01:56 Μόνιμος σύνδεσμος

Δυστυχώς απο τι μαθαινω απο γνωστό μου απο την ΣΑΕΑ υπαρχουν πολλοί που πέρασαν την έκθεση και θα παιξει κομβικό ρόλο η βαθμολογία των αγγλικών.Η βαση αναμένεται να ανέβει αισθητα φέτος και θα κυμαίνεται στο 158-163.Μακάρι να διαψευστώ.

Υποβλήθηκε από fogeo93. Ημερομηνία: Κυρ, 12/04/2016 - 11:07 Μόνιμος σύνδεσμος

<p>Απο εδω και στο εξης ετσι θα ειναι... Δυσκολα θεματα με αυστηρη βαθμολογιση . Αυτο που δυσκολεψε τις εξετασεις ειναι 2 πραματα... πρωτον το αμεταθετο και 2ον τα λιγα ατομα που ζηταει</p>

Υποβλήθηκε από Giorgoskaizoku. Ημερομηνία: Κυρ, 12/04/2016 - 12:24 Μόνιμος σύνδεσμος

Εγω απο έγκυρες πηγές που πληροφορήθηκα δίναμε 1500 άτομα κι η βάση θα παει 180! Χαχα αφήστε μας ρε παιδιά ο καθένας λεει το δικό του! Αμάν με αυτο το ράδιο αρβύλα στην αστυνομία κατάντησε κουραστικό! Σιγά μην παει η βάση και 200

Υποβλήθηκε από Δόκιμος. Ημερομηνία: Κυρ, 12/04/2016 - 21:49 Μόνιμος σύνδεσμος

<p>Μελλοντικοί Συνάδελφοι αντιλαμβάνομαι το άγχος σας και σας συμμερίζομαι διότι οι μνήμες από τις πανελλήνιες που έδωσα είναι πρόσφατες μιας και το μελάνι δεν έχει προλάβει να σβήσει ακόμα. Ποιος είμαι εγώ που θα σας ενισχύσω στον Αγώνα σας,εξάλλου δεν έχω μπει καν ακόμη στη σχολή, αλλά θα ήθελα να ξέρετε πως αν κάποιοι δεν τα καταφέρετε, να μην απελπιστείτε γιατί όπως λέει και ο θυμόσοφος λαός μας ''κάθε εμπόδιο για καλό''. Πάντα θα υπάρχει η επόμενη χρονιά και ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟΣ πάντα θα αγωνίζεστε και πάντα θα νικάτε στα πεδία των αγώνων σας ο καθένας ξεχωριστά, γιατί στις μέρες μας θέλει αρετή και τόλμη να είσαι Αστυνομικός. Και αφού επιλέξαμε να είμαστε Αστυνομικοί(εγώ προσωπικά σε 2 χρόνια) πάντα θα στηριζόμαστε ο ένας στον άλλο και πάντα θα κερδίζουμε ΜΑΖΙ. Είναι τιμή για μένα να μπορώ να βλέπω τα σχόλια αγωνίας που διατυπώνετε όσον αφορά την βαθμολογική σας εξέλιξη γιατί έτσι μπορώ να νιώσω για λίγο Συνάδελφος ξεχνώντας τους υπόλοιπους μήνες που μου απομένουν μέχρι να καταταχθώ. Καλή δύναμη και κουράγιο στο κοπιώδες έργο σας.</p>

Υποβλήθηκε από kaparaliotis. Ημερομηνία: Κυρ, 12/04/2016 - 22:24 Μόνιμος σύνδεσμος

καλως ηρθες στην οικογενεια της ελ.ας !!!! οπως ολες οι οικογενειες εμπεριεχουν στοιχεια αγαπης μισους θα βρεις πολλους καλους συναδελφους με λιγους θα γινεις φιλους η με καμεμαμ!!! αρκει το 8ωρο να συνεργαζεσε αρμονικα!!!μη ξεχασεις ποτε κατι ομως οσες και δυσκολες στογμες να περασεις απο συμπεριφορες συναδελφων ( πικριες) η δουλεια δε μας φταιει καθολου!!! ο θεος παντα μαζι σου

Policenet.gr © | 2024 Όροι Χρήσης.
developed by Pixelthis