Ο Διοικητής του Τμήματος Τροχαίας Τρίπολης, Αστυνόμος Α΄ ΔΗΜΟΣ Θωμάς, συμμετείχε ως ομιλητής σε Ημερίδα που διοργανώθηκε από τον Ελληνικό Ερυθρό Σταυρό Περιφερειακό Τμήμα Τρίπολης, με θέμα "Τροχαία Ατυχήματα: Σκέψου έξυπνα-οδήγησε με ασφάλεια".
- Δείτε ακόμα στο Policenet.gr: Στις "επάλξεις" οι Αστυνομικοί του Τμήματος Τροχαίας Εορδαίας - Στο πλευρό τους και ο Διοικητής τους
Φωτογραφίες από την ημερίδα:
Εικόνα
![Αστυνόμος Α΄ ΔΗΜΟΣ Θωμάς](/sites/default/files/styles/large/public/2022-11/316089166_444272517884542_3761109054491673806_n.jpg?itok=p5VOEdD0)
Εικόνα
![Αστυνόμος Α΄ ΔΗΜΟΣ Θωμάς](/sites/default/files/styles/large/public/2022-11/316408764_444272527884541_2850866546515112318_n.jpg?itok=ttqlxxLi)