Στην Κύπρο, για επίσημη επίσκεψη βρίσκεται ο Αρχηγός της Ελληνικής Αστυνομίας Αντιστράτηγος Δημήτριος Μάλλιος, μετά από πρόσκληση του Αρχηγού Αστυνομίας κ. Στέλιου Παπαθεοδώρου, με την ευκαιρία των εορτασμών για την προστάτιδα της Αστυνομίας, Αγία Ειρήνη.
Διαβάστε επίσης
Ο κ. Μάλλιος στο πλαίσιο της επίσκεψής του, συναντήθηκε σήμερα με τον Αρχηγό Αστυνομίας, ενώ επισκέφθηκε τις εγκαταστάσεις της ΜΜΑΔ, την Αστυνομική Ακαδημία Κύπρου και το Μουσείο Αστυνομίας.
Το απόγευμα σήμερα, ο κ. Μάλλιος θα παραστεί στην επίσημη τελετή, για την Προστάτιδα της Αστυνομίας, Αγία Ειρήνη, που θα πραγματοποιηθεί στο προαύλιο του Αρχηγείου Αστυνομίας.
Εικόνα
![1](/sites/default/files/styles/large/public/2024-05/dsc_2839.jpg?itok=WJBXV1ON)
Εικόνα
![μαλλιοσ](/sites/default/files/styles/large/public/2024-05/img-f183ee67c126769d7510e6900571cd4e-v-1.jpg?itok=jpWuU3bh)
Εικόνα
![μαλλιοσ](/sites/default/files/styles/large/public/2024-05/img-1091fc9b79f9a5390580b2bb90d842b6-v-1.jpg?itok=hdv9wZQv)
Εικόνα
![μαλλιοσ](/sites/default/files/styles/large/public/2024-05/ffddd-1-1536x907.jpg?itok=SsZGIXCz)
Εικόνα
![1](/sites/default/files/styles/large/public/2024-05/sasds-1.jpg?itok=jDBD5C5I)