Εχτές Τρίτη, 10 Οκτωβρίου, το πρωί, στις έδρες των Διευθύνσεων Αστυνομίας Λάρισας, Μαγνησίας, Τρικάλων και Καρδίτσας, κατατάχθηκαν και αποδέχτηκαν το διορισμό τους 8 νέες και νέοι δόκιμοι υπαστυνόμοι και συγκεκριμένα 3 στη Λάρισα, 2 στον Βόλο, 2 στα Τρίκαλα και 1 στην Καρδίτσα
Τους συγχαίρουμε και τους ευχόμαστε καλή αρχή!
Εικόνα
![1](/sites/default/files/styles/large/public/2023-10/387827854_625316416440622_9146350193877456896_n.jpg?itok=CrrX8eqx)
Εικόνα
![1](/sites/default/files/styles/large/public/2023-10/387834739_625316883107242_2832850116580378945_n_0.jpg?itok=Fa5vUCd1)
Εικόνα
![1](/sites/default/files/styles/large/public/2023-10/387833398_625316676440596_5097242460739534277_n.jpg?itok=YjKG5SLT)
Εικόνα
![1](/sites/default/files/styles/large/public/2023-10/387834339_625316829773914_3857441393771749909_n.jpg?itok=gKizDEwl)
Εικόνα
![1](/sites/default/files/styles/large/public/2023-10/387822733_625316976440566_6305261043677906663_n.jpg?itok=utu9iuGX)
Από την επίσημη σελίδα στο fb της Γενικής Περιφερειακής Αστυνομικής Διεύθυνσης Θεσσαλίας