Η Υποψήφια Βουλευτής Α’ Αθηνών με τη Νέα Δημοκρατία - Δικηγόρος κ. Εβίτα Βαρελά επισκέφθηκε το Αστυνομικό Τμήμα Συντάγματος, το Τμήμα Ασφαλείας Συντάγματος και την Υποδιεύθυνση Περιπολιών της Διεύθυνσης Αστυνομίας Αθηνών.
Διαβάστε επίσης
Η ίδια αναφερόμενη στη συγκεκριμένη πρωτοβουλία, μέσω ανάρτησης της σε social media, σημείωσε:
"Η επίσκεψη μου στο Α.Τ. δεν γίνεται για λόγους προεκλογικούς για τον απλούστατο λόγο ότι ΗΜΟΥΝ ΕΙΜΑΙ και ΘΑ ΕΙΜΑΙ δίπλα σ αυτά τα παιδιά .. νομίζω το έχω αποδείξει! "
Εικόνα
![εβίτα βαρέλα](/sites/default/files/styles/large/public/2023-04/343219114_775490860558869_8612391729468210220_n_0.jpg?itok=mru2gUu_)
Εικόνα
![εβίτα βαρέλα](/sites/default/files/styles/large/public/2023-04/343424282_1031467508234174_2694159954333885750_n.jpg?itok=GFQqbV9B)
Εικόνα
![Εβίτα Βαρελά](/sites/default/files/styles/large/public/2023-04/343394063_944213253374128_7953924452906744697_n.jpg?itok=XW86UJ8y)
Εικόνα
![Εβίτα Βαρελά](/sites/default/files/styles/large/public/2023-04/343561699_774731710973787_6492250459077748037_n-1.jpg?itok=_-FebBvV)