Δυναμικό παρών στην ένστολη συγκέντρωση διαμαρτυρίας των Ομοσπονδιών των Σωμάτων Ασφαλείας που πραγματοποιήθηκε την Παρασκευή 9 Σεπτεμβρίου 2022 στην Θεσσαλονίκη έδωσε η Ένωση Αστυνομικών Υπαλλήλων Ιωαννίνων .
Με κεντρικό σύνθημα << Το επικίνδυνο δεν είναι αίτημα μας, είναι υποχρέωση σας>> η συγκέντρωση ξεκίνησε στον Λευκό Πύργο όπου μετά τις ομιλίες πραγματοποιήθηκε πορεία η οποία κατέληξε στο Υπουργείο Μακεδονίας - Θράκης όπου και επιδόθηκε σχετικό ψήφισμα.
Διαβάστε επίσης
Ως Ένωση ευχαριστούμε όλους τους συναδέλφους μας για την μεγάλη συμμετοχή τους στην συγκέντρωση μέσω της οποίας δόθηκε το μήνυμα ότι << η υπομονή μας έχει πλέον εξαντληθεί>>.
ΓΙΑ ΤΟ Δ.Σ
Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ Ανέστης
Ο ΓΕΝ. ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ
ΚΙΤΣΙΟΣ Κωνσταντίνος
Εικόνα
![εΝΩΣΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ](/sites/default/files/styles/large/public/2022-09/incollage_20220910_151151031.jpg?itok=ukqTuTXp)
Εικόνα
![εΝΩΣΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ](/sites/default/files/styles/large/public/2022-09/incollage_20220910_150718930.jpg?itok=8Mfr-08r)